...
VATANDAŞ RAHATSIZ OLDU, SOMA BELEDİYESİ TEMİZLEDİ 199

İstasyon Zafer Mahallesinde Bulunan Dere Yatağında Detaylı Temizleme Çalışmaları Yapıldı.

Soma İstasyon Zafer Mahallesinde bulunan döşeme deresinin kirli görüntüsünden rahatsız olan İstasyon Mahallesi sakinleri,  gerek sosyal medyadan gerekse bizzat başvurarak şikâyetlerini dile getirdi. Vatandaşlardan gelen şikâyetlerin yoğunlaşması sonucunda Soma Belediyesi Başkanı Hasan Ergene bu konuyla ilgili çalışma başlattı.

Soma Belediye Başkanı Sayın Hasan Ergene’nin verdiği talimatla Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler İstasyon Zafer Mahallesinde bulunan dere yatağında çalışmalara başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, dere yatağını çöpten ve dere içindeki atık malzemelerden arındırarak temizlik çalışması yaptıklarını belirtti.

“DAHA TEMİZ BİR SOMA İÇİN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Daha temiz bir Soma için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Soma Belediye Başkanı Sayın Hasan Ergene: “Soma Belediyesi olarak daha kaliteli hizmet verebilmek için tüm personelimizle gece gündüz çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin istek ve şikâyetlerine anında cevap veriyoruz. İstasyon Zafer Mahallesindeki deremizde gerçekleştirilen temizleme çalışmaları her ne kadar Soma Belediyesi’nin sorumluluğunda olmasa da Belediyemize vatandaşlarımızdan gelen şikâyetler neticesinde dere yatağı çalışmalarını başlattık. Daha temiz bir Soma için çalışmalarımız devam edecek” açıklamasını yaptı.

 

 

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU