...
SOMA İSTASYON MEYDANI YENİDEN ARAÇ TRAFİĞİNE AÇILIYOR

Soma'da vatandaşlardan gelen yoğun talepler üzerine İstasyon Meydanı yeniden araç trafiğine açılıyor. Önceki dönemlerde araç trafiğine açık olan ancak daha sonra yapılan düzenlemeyle araç geçişine kapatılan meydan, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla yapılan yeni düzenlemeyle eski günlerine kavuşuyor.

Soma Belediye Başkanı Sercan Okur’un, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında, bu düzenlemenin hem özel araçlar hem de toplu taşıma araçları için önemli kolaylıklar sağlayacağını belirtti. Özellikle belediye otobüslerinin İstasyon Meydanı’na giriş yapabilecek olması, yolcuların güvenli bir şekilde Gar binasının önünde inip binmelerine imkan tanıyacak.

Başkan Okur, "Vatandaşlarımızın ulaşım konusunda yaşadığı zorlukları gidermek ve ulaşımda kolaylık sağlamak amacıyla İstasyon Meydanı’nı yeniden araç trafiğine açıyoruz. Bu düzenleme ile hemşehrilerimizin ulaşım ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebileceğiz. Manisa Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz bu proje ile İstasyon Meydanı tekrar trafiğe açılacak ve hem şehir içi otobüsleri hem de özel araçlar Gar binası önüne giriş yapabilecekler. Bu sayede hemşehrilerimizin gara ulaşımı kolaylaşmış olacak" dedi.

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU