...
BELEDİYEMİZDEN GERİ DÖNÜŞÜM ENGELSİZ PİKNİK MASALARI VE ÇİÇEK ŞELALESİ PROJESİ

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü Atölyesi, geri dönüşüm ve hurda malzemelerden engelsiz piknik masaları üretme çalışmalarına devam ediyor. Projelendirilen ve atölyelerinde özenle üretilen bu masalar, parklar ve mesire alanlarında uygun noktalara yerleştirilerek vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak. 

Bu projeyle, hem çevreye katkı sağlanmakta hem de engelli vatandaşların rahatlıkla kullanabileceği sosyal alanlar oluşturulmaktadır. Engelsiz piknik masaları, doğanın keyfini çıkarırken herkesin bir arada olabileceği, erişilebilir alanlar yaratma hedefi doğrultusunda önemli bir adım oluşturmaktadır. 

Soma Belediyesi olarak, sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket ederek, şehrimizi daha yaşanabilir kılmak için çalışmaları özenle sürdürmeye kararlıyız. 

Soma Belediyesi Park ve Bahçeler ekibi, dört mevsim sahada aktif olarak çalışmakta ve şehrimizi güzelleştirmek için çeşitli projeler hayata geçirmektedir. Bu kapsamda, Çiçek Şelalesi çalışmasıyla da ilçemizi renklendirmeye devam edeceğiz. 

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU