Anasayfa HaberlerSoma Alışveriş Festivali Başlıyor

Bildirimler ve Haberler

Haberler İhaleler Duyurular

Soma Alışveriş Festivali Başlıyor

Soma’da Alışveriş Festivalinin 2.si açılıyor. 21 Şubat'ta açılacak alışveriş Festivali 4 gün boyunca açık kalacak. 14 Şubat'ta festivalin açılmasını planladıklarını belirten,

Belediye Başkanımız Hasan Ergene '14 Şubat'ta düşünüyorduk ama... zaten piyasanın o zaman yoğun olacağını söyleyen Esnaflarımızın isteği üzerine 1 hafta ileriye atıldı tarihimiz. Soma Esnaf Sanatkarlar Odası ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ortaklaşa olarak düzenliyoruz. 21 Şubat'ta Saat:17.00'de açılışını yapacağız. 17.00'den 22.00'ye kadar açık olacak.

Hürriyet Bulvarı, Atatürk Caddesi ve Fatih Caddesi üzerindeki esnaflarımızın indirim yapmasını bekliyoruz. Onlar kararlaştıracaklar ona göre çalışmalar yapılacak. Geçen yılki gibi sokak sanatçılarımız olacak. Çocuklar için yüz boyama gibi etkinlikler yapılacak, sahne kurulacak. Katılanlara balonlar dağıtılacak. Her akşam bir sokakta etkinlik olacak. 100 TL üzeri alışveriş yapanlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Kampanyaya katılan esnaflara alışveriş festivali pankartları asılacak. Somalı esnaflar indirim yaparak alışveriş festivaline destek verecekler.'dedi.