Anasayfa Haberler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü İle Protokol imzalandı

Bildirimler ve Haberler

Haberler İhaleler Duyurular

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü İle Protokol imzalandı

Soma Belediyesi'nden gelen talep doğrultusunda yönetmeliğe uygun olarak hazırlanan protokol, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ve Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayla Tekin tarafından imzalandı. Protokol kapsamında eğitimler 8 Nisan 2013- 22 Nisan 2013 tarihleri arasında yapılacak. Soma Belediye Başkanı Hasan ERGENE; Soma Meslek Yüksekokulu ile güzel bir işbirliği yapıldığını eğitim sonuçlarından ümitli olduğunu ifade ederek, eğitime katılacak itfaiye personeline ve üniversite yetkililerine teşekkür ederek başarılar diledi.
Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayla Tekin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ‘Eğitimler Soma Meslek Yüksekokulunda konusunda uzman hocalarımızın yanı sıra, Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürlüğünden, Salihli Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölüm Başkanlığından, Türk Dili Bölüm Başkanlığından alanında uzman hocalarımız tarafından verilecek.
Ayrıca bundan sonra da Belediye ve kurumlarla ortak çalışmalarımız artarak devam edecek ve Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksekokul Müdürlüğü olarak bulunduğumuz yöreye katkı sağlamaya devam edeceğiz’ dedi.